?איך נדע אילו כלים למטבח ניתן לשטוף במדיח

אין ספק כי מדיח הכלים הוא אחד מהכלים החשובים והשימושיים ביותר במטבח. עם סדר היום העמוד איתו מתמודד כל אחד בימנו רבים לא מצליחים גם להדיח את הכלים ולבצע עבודות שונות בבית בשעות הבודדות הפנויות שיש להם, ולכן עבור רבים המדיח הוא כלי חשוב וחיוני מאוד.
יחד עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל אותם כלים למטבח שיש לכם בבית מתאימים להדחה במדיח הכלים. ישנם כלים אשר יש לשטוף באופן ידני אחרת הם יהרסו, ומדובר בעיקר בכלים עדינים ויוקרתיים מאוד ולכן הרס של כלי כזה יכול להיות מאכזב מאוד ולגרום לכם להפסד כספי לא קטן.

קראו היטב את ההוראות על אריזת הכלים
מיד כשאתם רוכשים כלים למטבח קראו היטב את כל ההוראות הרשומות על גבי האריזה של הכלים, ובמיוחד הוראות הנוגעות לשימוש במדיח כלים. על כל כלי אשר עשוי להיהרס בשימוש עם מדיח כלים מצויינת הערה לגבי העובדה הזו ואזהרה כך שתדעו לא להכניס את אותו כלי אל מדיח הכלים שלכם.
לכן לפני שאתם ממהרים להסיר את האריזה של הכלים ולהשליך אותה אל הפח קראו את ההוראות ובמידה והן כוללות אזהרה על אי שימוש במדיח שימו את אותם כלים במקום נפרד כך שתזכרו לעולם לא להכניס אותם אל מדיח הכלים אלא לשטוף אותם באופן ידני בלבד.

חשיבות האיכות של מדיח הכלים
גם כלים אשר מתאימים לשימוש במדיח כלים יכולים להיהרס במידה ומבוצע בהם שימוש עם מדיח כלים הרוס או ישן מאוד. לכן כשרוכשים מדיח כלים חשוב מאוד לוודא כי מדובר במדיח כלים איכותי, עמיד וחזק אשר ישמש אתכם במשך זמן רב ללא כל בעיה ולא יקרה מצב בו לאחר תקופה קצרה הוא מתחיל לגרום נזק והרס לכלים שלכם.
לכן, למרות שמחירים של מדיחים מיצרנים בעלי מוניטין של איכות הינם מדיחי כלים יקרים יחסית, עדיף לכם להשקיע פעם אחת במדיח כלים איכותי אשר ישמש אתכם בצורה טובה מאשר לרכוש בכל שנתיים – שלוש מדיח זול חדש או להגיע למצב בו המדיח הורס לכם את הכלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *