סוגי קפה – להכנת קפה בכל טעם עולמי

כל תרבויות העולם וטעמיהן המגיעים בתוך תערובות קפה יכולים להגיע כיום עד לבית שלך או עד למשרד כאשר מכינים קפה במכונה. כל חוויית השתייה של משקה הקפה כבר אינה מוגבלת לטעמים הפשוטים והשגרתיים המוצעים בבתי הקפה, קיים מגוון סוגי קפה אשר מוכנים שיוצרים שלל טעמים חדש ומביאות כל זאת עד לפתח הבית, כך שכל ההנאה משתיית קפה אף הופכת למכופלת ולמרגשת יותר.

ניתן להזמין כל סוג של תערובות קפה עד לבית, עם משלוח מהיר ואישי כך שהבית שלכם הופך למעשה לבית קפה קטן בפני עצמו. עם סוגי קפה שונים תוכלו להכין את האספרסו האיטלקי הנפלא שקרוי על מהירות ההכנה וההגשה שלו באיטליה. האספרסו זה אחד מסוגי הקפה הטובים ביותר ואולי הקפה המפורסם ביותר בעולם, על בסיסו מכינים את שאר משקאות הקפה המוכרים לנו, לכן חשוב שפולי הקפה הטחונים בתערובת יהיו ייחודים, טריים מאד ומתאימים להכנת משקה אספרסו הטוב ביותר.

לאחר שהאספרסו שלכם יהיה מוכן במכונה, תמצית פולי הקפה הופכת למעשה למרוכזת ולאפקטיבית ביותר ואת הניחוחות הנפלאים שלו לא ניתן לפספס לרגע. הטעמים והניחוחות הם פשוט נפלאים כפי שזה קיים בכל בית קפה שאנו מכירים, ולמרות הכמויות הקטנות של כשלושים מיליליטר קפה אספרסו חזק ומקורי הניחוחות מגיעים עד למרחק רב. מכונות הקפה הרבות המיוצרות כיום יצרו גם שיטות שונות, אחרות ומגוונות לשם הפקת סוגי קפה אספרסו. בשיטה הצרפתית למשל, מזרימים את אוויר הקיטור בלחץ גבוה במיוחד עם אבקת קפה דחוסה מאד של פולים טחונים, ומניחים הכל לעבור במסננת. אוויר הקיטור יוצר עיבוי על האבקה וכך ממצה בו את כל השמנים ואת כל הארומה המיוחדת שבו. לעומת זאת בשיטה האיטלקית קודם מעבים את האדים, לפני שיצרו מגע עם אבקת פולי הקפה ורק לאחר מכן יוצרים מגע עם התערובת.

בכל מקרה ובכל אופן של הכנה, התוצאות הן תמצית קפה חזקה מאד מסוגי קפה שונים היוצרת את החוויה הייחודית ומהנה לשתיית קפה. תמצית זו ניתן לשלב בקפה השחור או ההפוך, ליצור קפוצ'ינו טעים ואהוב בתוספת של חלב מוקצף, או לשתות אותו כך בצורה הפשוטה ביותר כפי שהוא נוצר במכונה בגרסתו המקורית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *