מכונת אספרסו מקצועית

מכונת אספרסו מקצועית להכנת קפה איכותי במהירות

מכונה אשר באמצעותה ניתן להכין אספרסו תהיה חסכנית יותר מאשר מזיגתו באמצעות מים מורתחים.

במכונה זו ניתן למזוג ישירות את כל הקפה, ולא רק את המים, לחסוך בערבוב, וליהנות ממשקה מוכן. בייחוד בתחום כמו אספרסו, תכונה זו היא יותר מנדרשת כפי שמיד נבין מדוע.

מדוע באספרסו, חשוב שהמזיגה תתבצע ישירות לכוס, ולא במסגרת ערבוב?

משום שהתכולה באספרסו, גם אם הוא ארוך, אינה גדולה, ומדובר, למעשה, במשקה הקפה הקטן ביותר. יש לזה המון סיבות, ובייחוד כי מדובר במשקה מעורר, בעל טעם חריף וחזק יותר מסגנונות הקפה הממותקים. לכן, זה לא ראלי להשקיע המון בכוס, בקומקום ובשטיפות כלי ערבוב בשביל ללגום כמה לגימות קפה קטנות. במידה ואתם לא יכולים להתחיל את שגרת יומכם או להמשיך אותה, ללא אספרסו, מוטב כי תהיה לכם מכונת אספרסו מקצועית המסוגלת למזוג אותו בכל מצב, כשהוא מורתח ומוכן לשתייה.

המחיר של מכונה כזו עדיף על הכנת אספרסו ללא מכונה?

תלוי בחיבה שלכם לאספרסו. אם, על בסיס יומיומי אתם שותים אספרסו, סביר שאתם לא עושים אותו בבית, כי כפי שציינו, לעשות אותו ידנית מצריך המון עבודה, במיוחד כשהתוצר אינו גדול. כנראה שאת רוב האספרסו שלכם אתם לוגמים בחוץ בקנטינות השונות. כמובן שבמצב המחירים של היום, מוטב להימנע מזה, ולצרוך זאת בבית שלכם, גם אם זה אומר שבחודש הראשון לפועלכם תצטרכו לקנות מכונת אספרסו מקצועית במחיר לא פשוט. אם האספרסו מבחינתכם כלל לא ריטואל חוזר, ולעתים רחוקות ביותר אתם שותים אותו, הרי שצריכת מכונת אספרסו מקצועית תהיה בגדר בזבוז.

כיצד מכונת אספרסו מקצועית מתומחרת בשוק?

המחיר נובע ממכלול הפונקציות והתכונות של המכונה. ככל שהיא יותר משוכללת, המסננים שלה איכותיים יותר, היא פחות מתלכלכת מחומרי הייצור, ועל כן ניתן להשתמש בה יותר זמן בלי תחזוקה, כך המחיר עולה. גם במהלך התחזוקה, רצוי לבדוק אם היא צפויה להיות קלה או להוות פרויקט ממושך. על פי רוב, מכונה שהתחזוקה שלה פחות תדירה, וקלה למימוש תהיה המכונה היותר יקרה, ובכזו שווה לכם להשקיע, משום שמכונה בה נדרשת תחזוקה מסובכת יותר, ובתדירות יותר גבוהה אמנם תעלה לכם פחות אבל בפועל, בשל המאמץ, תעלה לכם יותר במשאבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *