קפסולות קפה

קפסולות קפה – בכל טעם שרק אפשר לדמיין

מי חלם פעם בעבר שניתן יהיה להכין קפה בכל טעם אפשרי העולה בדמיוננו?

עם קפסולות קפה החוויה המיוחדת לא רק הפכה לאפשרית אלא היא אף יכולה להיות מפתיעה הרבה יותר.

אזורים המייצרים סוגי קפה שונים

קפה מאזורים טרופיים, קפה המגיע ממרכז אמריקה, מאסיה או מאפריקה, קפה בסגנון קולומביאני ועוד מבחר של טעמים מכל המקומות בעולם, עם קפסולות קפה העולם המרתק והמיוחד הזה מגיע עד לפתח ביתך. עם קפסולות קפה התרבות של שתיית קפה אינה רק נגמרת בשגרה של שתיית הקפה ההפוך הרגיל או עוד משקה של קפוצ'ינו שגרתי, קפסולות קפה יוצרות טעמים שמפתיעים את החך ומצליחים להוציא מהשגרה גם את כל מי שחושב שהוא יודע כבר הכל על קפה.

טעמים מגוונים של קפסולות לקפה

קפסולות קפה יכולות ליצור עבורכם מגוון של טעמים חדשים, לקחת למשל את סוג הקפה האתיופי ולמזג אותו עם זן אחר של קפסולה, כך השילובים השונים ומיוחדים מדגישים יותר את הארומה ואת הטעמים ויוצרים איכות רבה יותר. ניתן לשחק בלי סוף עם המיזוגים של קפסולות קפה וליצור איכויות חדשות וטובות. אם זה לשחק בריחות המשקאות, בארומה ובחוזק שיהיו להן או ליצור טעם חזק יותר של פירות בקפה שלנו ופחות מרירות- הכל נעשה כיום בהישג יד, בבית שלכם באמצעות מכונות קפה.

הדרך שלכם להפוך את הקפה בשבילכם למושלם

כיום כל אחד יכול לשלוט בתערובות הקפה להכנה, או לטחון את הקפה בעצמו ואם אין מטחנות קפה להשתמש בתערובות המוכנות וכן לבחור את סוג הקפה ואת איכותו. ניתן לשנות בכל זמן את הטעמים ואת הסגנונות האהובים ולנסות להיפתח גם לטעמים חדשים ולתערובות מיוחדות אחרות. למשל דרך הכנה של קפה איכותי יותר בבית שלכם הוא לא להשתמש במים המורתחים של הקומקום, אלא במים מינראליים שיוצרים בקפה טעם עשיר וסמיך יותר ושומרים בצורה טובה יותר על הארומה ועל הריחות שלו. כיף יותר להתעורר כל בוקר מחדש לטעמי קפה שונים וצבעוניים. אם תרצו קפה מגואטמלה או קפה המשלב מרירות וחמיצות עם מתיקות, קפה מזנים ערביים שונים, קפה עם אחוזי קלייה אחרים היוצרים הרמוניה בטעמים, עם מכונת הקפה שלכם הכל אפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *