קפסולות קפה

קפסולות קפה – לא מתפשרים על הטריות

קפסולות קפה נכנסו בשנים האחרונות לשוק העולמי ותופסות נתח נכבד מייצור הקפה העצמאי בבתים ובבתי עסק קטנים.

 

הפשטות שטמונה בקפסולת הקפה ובמכונה המיועדת לכך מאפשרת קפה איכותי וטעים יחד עם נוחיות מקסימלית.

 

מגוון רחב של קפסולות מחברות שונות

 

קפסולות קפה מיוצרות כיום על יד לא מעט חברות מסחריות. שלא כמו בעבר, בו קפסולות הקפה היו רשומות כפטנט וחברה אחת יכלה לייצר אותן. כיום, ישנו מגוון רחב של קפסולות קפה, המיוצרות על ידי מספר חברות בשוק, בטעמים שונים ובמחירים שווי נפש ומי שנהנה מהתפתחות זו בעיקר אלה אוהבי הקפה ברחבי העולם.

 

החידוש של קפסולות הקפה

 

קפסולות קפה מספקות בראש ובראשונה טריות מוצר שלא הכרנו לפני כן. קפסולת הקפה הינה קפסולה אטומה בה נמצא קפה משובח בוואקום שמונע את התיישנות הקפה. כך, רק בעת הרצת הקפסולה במכונת הקפה המיועדת, אנו חושפים את הקפה הטחון שנמצא בתוך הקפסולה לעולם החיצון היישר לתוך כוס הקפה שלנו. בנוסף, מכונות הקפה שעובדות עם הקפסולות המיוחדות מעבירות את המים דרך הקפסולה בטמפרטורה האידאלית לקפה וכך מייצרות מרקם קפה טעים וארומטי שמורגש בכל רחבי הבית.

 

נוח לאחסון

 

מה גם שקפסולות הקפה קלות לאחסון, אין צורך יותר בשקיות מיוחדות ששומרות על הקפה לאחר שפתחנו את החבילה. הקפסולות מגיעות בצורה בודדת וכך רק הקפסולה בה השתמשת נהרסת והופכת למשומשת וכל שאר הקפסולות נשארות טריות וחדשות.

 

קפסולות שומרות על איכות הסביבה

 

ומי שאיכות הסביבה ועתיד כדור הארץ עומדים במרכז מחשבותיו בוודאי ישמח לדעת כי קפסולות הקפה עשויות מחומרים מתכלים, שניתן למחזרם ולהפוך אותם למוצרים שונים בתעשייה. את הקפסולות המשומשות אנו שורים בשקית ייעודית, לאחר שזו מתמלאת לחלוטין ניתן לגשת אתה לחנות הקרובה לביתנו והם ידאגו לתהליך המחזור שלה. כך קפסולות הקפה שומרות על איכות וסביבה וניתן להשתמש בהן ללא החשש מזיהום מצטבר.

 

הקפסולות שינו את הדרך בה אנו שותים קפה

 

נראה כי קפסולות הקפה שינו את הדרך בה אנו צורכים קפה לדרך איכותית, חכמה ונוחה הרבה יותר. מה גם שהמכונות המעוצבות שעובדות עם קפסולות הקפה הפכו במהלך השנים לפריט עיצובי בביתנו אשר מחירן תואם לכל כיס, בנוסף יש לנו מבצע במיוחד בשבילכם. כמובן שיחד עם חידושים אלה אנו מקבלים כוס קפה איכותית וטעימה שמרגישה כאילו קנינו אותה בבר קפה באיטליה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *